Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Aktivity 2018/2019

Prvý deň v škôlke

Koniec letných prázdnin a my sme sa po dvoch mesiacoch plných pohody, slnka a nových zážitkov opäť stretli v materskej škole. Tí, ktorí do materskej školy chodili, sa vrátili  k svojim kamarátom, hračkám, učiteľkám aj kuchárkam. Všetci sme zvedaví, čo nám nový školský rok 2018/2019 prinesie. Tešíme sa a urobíme všetko preto, aby ste boli v našej materskej škole spokojní.


 

Zvedavé včielky objavujú svet vedy a techniky

logo volwswagen.jpgNadácia Volkswagen opäť pomôže našej materskej škole!!!

Projekt  zameraný na techniku "Zvedavé včielky objavujú svet vedy a techniky"

Na základe žiadosti o grant na podporu projektu sa nadácia Volkswagen pozitívne vyjadrila a podporila našu žiadosť, čím sme získali finančnú podporu vzdelávania v technike u detí našej materskej školy.

Podstata projektu je v rámci aktivít v MŠ umožniť deťom metódou zážitkového učenia, formou hier, prostredníctvom technického materiálu, didaktických pomôcok, rôznymi pokusmi objavovať a spoznávať nové a nepoznané. Chceme vybudovať centrá a tak vytvoríme tvorivé prostredie na rozvíjanie špecifických manuálnych zručností a základných spôsobilostí vedeckej práce u detí. K tomu potrebujeme zodpovedajúci materiál a didaktické pomôcky technického zamerania, s ktorými to lepšie zvládneme. Aktivitami: Malí výskumníci a Pracovná dielňa pre chlapcov aj dievčatá vytvoríme vhodné podmienky.

ĎAKUJEME!!!


 
  • Sobota2112graphic-icon
  • Nedeľa188graphic-icon
  • Pondelok145graphic-icon

dnes je: 22.9.2018

meniny má: Móric

webygroup
ÚvodÚvodná stránka