Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Projekty a súťaže

Malí konštruktéri LEGA

logo

 

 

 

Nadácia Volkswagen opäť pomôže našej materskej škole!!!

Projekty zamestnancov Partner

Projekt zameraný na vzdelávanie v technike "Malí konštruktéri LEGA"

Na základe žiadosti o grant na podporu projektu sa nadácia Volkswagen pozitívne vyjadrila a podporila našu žiadosť, čím sme získali finančnú podporu v oblasti vzdelávania v technike u detí našej materskej školy.

Podstavou projektu je vzdelávanie v oblasti techniky. Umožní deťom pozorovanie, konštruovanie, experimentovanie, prácu v tíme a technické myslenie. Projekt je zameraný na vzdelávanie detí v technickom zmýšlaní a rozvoj ich technických skúseností s praktickými aktivitami s LEGOM. Cieľom je do MŠ zabezpečiť sady rôzneho druhu lega pre deti od 3 do 6 rokov.

 

ĎAKUJEME !!!


 

"Prírodné loboratórium" pre malých Eko- vedcov

logo

 

 

 

 

Nadácia Volkswagen opäť pomôže našej materskej škole!!!

Projekty zamestnancov 

Projekt  zameraný na ekológiu "Prírodné loboratórium" pre malých Eko- vedcov

Na základe žiadosti o grant na podporu projektu sa nadácia Volkswagen pozitívne vyjadrila a podporila našu žiadosť, čím sme získali finančnú podporu v oblasti ekológie u detí našej materskej školy.

Podstata projektu je vytvoriť "Prírodné loboratórium" pre malých Ek - vedcov na pokusy, bádanie, sledovanie rastu rôznych druhov rastlín, plodov a živočíchov počas štyroch ročných období. Inšpiratívne prostredie by sme chceli doplniť o pomôcky, ktoré im prirodzenou cestou pomôžu nadobudnúť nové vedomosti, poznatky a zároveň spojiť pozorovanie prírody s pohybom na čerstvom vzduchu. Naučia sa aj ako chrániť prírodu okolo nás.

 

ĎAKUJEME!!!


 

Realizácia projektu Dovoľme včielkam lietať

 Včerajší projekt máme úspešne zvládnutý. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za pomoc a spoluprácu oteckom a mamičkám, kolegyniam, starostovi, firme záhradečka a všetkým, ktorí nám pomohli a prispeli ku krásnej premene nášho školského dvora. Prekonalo to všetky moje očakávania. 💪🚜🕗⚒️🌳. Ďakujem hlavnému sponzorovi Nadácia Volkswagen Slovakia 🙂.


 

Dovoľme včielkam lietať

Nadácia Volkswagen opäť pomôže našej materskej škole!!!

Projekt  zameraný na pohyb "Dovoľme včielkam lietať "

Logo

 

 

 

Na základe žiadosti o grant na podporu projektu "Dovoľme včielkam lietať " sa nadácia Volkswagen pozitívne vyjadrila a podporila našu žiadosť, čím sme získali finančnú podporu na rozvoj pohybu a pohybových zručností u detí našej materskej školy.

Cieľ projektu:

Cieľom je poskytnúť deťom dostatok priestoru na pohybové vyjadrenie a súčasne ich motivovať k osvojovaniu si nových pohybových zručností, ktoré sú predpokladom pre ich ďalší motorický vývin. Školský dvor bude zameraný na pohyb ako prostriedok upevňovania zdravia a podpory správneho psychosomatického a psychomotorického vývinu detí predškolského veku. Deti budú motivované k pohybovej aktivite.

Cieľová skupina:

Deti vo veku 3-7 rokov

Priebeh realizácie projektu:

5. mája 2018       úprava školského dvora podľa projektu 

jún 2018             dokončovacie práce, otvorenie nového školského dvora

Očakávané prínosy projektu:

Našou prioritou je vybudovať a zrekonštruovať školskú záhradu. Pre deti v materskej škole je pobyt vonku dôležitou súčasťou režimu dňa, ktorý je významný pre celkový pohybový vývin a zdravie dieťaťa. Cieľom je vytvoriť bezpečné zóny na hranie a pohyb, no hlavne vyvolať u detí potrebu pohybu presúvaním sa k športovo - poznávacím stanovištiam.


 

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka