Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Projekty a súťaže

Realizácia projektu Dovoľme včielkam lietať

 Včerajší projekt máme úspešne zvládnutý. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za pomoc a spoluprácu oteckom a mamičkám, kolegyniam, starostovi, firme záhradečka a všetkým, ktorí nám pomohli a prispeli ku krásnej premene nášho školského dvora. Prekonalo to všetky moje očakávania. 💪🚜🕗⚒️🌳. Ďakujem hlavnému sponzorovi Nadácia Volkswagen Slovakia 🙂.


 

Dovoľme včielkam lietať

Nadácia Volkswagen opäť pomôže našej materskej škole!!!

Projekt  zameraný na pohyb "Dovoľme včielkam lietať "

Logo

 

 

 

Na základe žiadosti o grant na podporu projektu "Dovoľme včielkam lietať " sa nadácia Volkswagen pozitívne vyjadrila a podporila našu žiadosť, čím sme získali finančnú podporu na rozvoj pohybu a pohybových zručností u detí našej materskej školy.

Cieľ projektu:

Cieľom je poskytnúť deťom dostatok priestoru na pohybové vyjadrenie a súčasne ich motivovať k osvojovaniu si nových pohybových zručností, ktoré sú predpokladom pre ich ďalší motorický vývin. Školský dvor bude zameraný na pohyb ako prostriedok upevňovania zdravia a podpory správneho psychosomatického a psychomotorického vývinu detí predškolského veku. Deti budú motivované k pohybovej aktivite.

Cieľová skupina:

Deti vo veku 3-7 rokov

Priebeh realizácie projektu:

5. mája 2018       úprava školského dvora podľa projektu 

jún 2018             dokončovacie práce, otvorenie nového školského dvora

Očakávané prínosy projektu:

Našou prioritou je vybudovať a zrekonštruovať školskú záhradu. Pre deti v materskej škole je pobyt vonku dôležitou súčasťou režimu dňa, ktorý je významný pre celkový pohybový vývin a zdravie dieťaťa. Cieľom je vytvoriť bezpečné zóny na hranie a pohyb, no hlavne vyvolať u detí potrebu pohybu presúvaním sa k športovo - poznávacím stanovištiam.


 

dnes je: 25.4.2019

meniny má: Marek

webygroup
ÚvodÚvodná stránka